قفسه فروشگاهی هایپری

قفسه فروشگاهی هایپری طرح ترک دارای طرح خاص است که نمونه ای از قفسه فروشگاهی است که دارای نصب آسان و طرحی شکیل ودارای تنوع رنگ متناسب با سلیقه مشتری است. قفسه فروشگاهی هایپری طرح ترک دارای کفی های مقاوم است و دلیل این مقاومت وجود پلهای تقویتی است که دراین قفسه بکار رفته است.

ازطرفی دارای سوراخ های پانچ داربه منظور تقسیم بندی و بستن انتهای کفی ها وقرارگرفتن در فرم شیب صفحه ها و درکنار موارد ذکرشده قفسه فروشگاهی هایپری طرح ترک دارای توانایی تغییر بین فواصل است .مشتریان گرامی این اختیار را دارند که به میل خود اندازه فواصل طبقات را تغییردهند. قفسه فروشگاهی هایپری طرح ترک قابلیت نصب لایت باکس را دارا می باشد.و درصورت تمایل قابلیت نصب حفاظ را دارد.

طراحی متفاوت محصولات قفسه هایپری ما سلیقه های مختلف مشتریان ما را در بر می گیرد و تمامی نیاز های آنها را در جهت تنوع در طراحی برطرف می نماید . ما در میلان قفسه نوین با تحقیقات میدانی جامع بر روی بازار موجود در جهت سلایق مشتریان حرکت کرده ایم .

سوپر مارکتی
قفسه هایپری

این نوع قفسه برای تمامی فروشگاه های بزرگ و هایپرهای مدرن مورد استفاده قرار می گیرد که با در نظر گرفتن ابعاد این فروشگاه ها جانمایی خواهند شد. تمامی محصولات دارای تنوع بسیار هستند و ما برای سلایق مختلف آمادگی تولید محصولات دلخواه مشتریان گرامی را داریم.

برای اطلاع ازتمامی طرح های ما با کارشناسان ما تماس بگیرید و در هر زمینه ای از آنان اطلاعات بگیرید،در ضمن نصاب های مجرب ما امادگی حضور در محل برای انجام اندازه گیری و مشاوره نیز می باشند. ما در میلان قفسه نوین بیشترین تلاش را به کار بسته ایم تا بتوانیم با ارایه خدمات با کیفیت نظر مشتریان عزیز را جلب نماببم .

تمامی محصولات با ضمانت خدمت شما ارایه خواهد شد و ما در هر زمان آمادگی داریم تا در جهت توسعه کسب و کارمان از تجربیات گرانقدر شما عزیزان بهره ببریم.ارتباط موثر بین ما و شما مشتریان عزیز به ما کمک خواهد کرد تا در جهت ارتقای استانداردهایمان به یکدیگر یاری رسانیم و در جهت تولید محصولات با کیفیت تر و طراحی های متفاوت گام برداریم.